'Ліверпуль' зробив неможливе! Цей матч ми будемо пам'ятати все життя

На Енфілді відбувся матч-відповідь 12 фіналу Ліги чемпіонів, в якому місцевий Ліверпуль приймав іспанську Барселону. Після великого виїзної поразки ‘червоні’ практично втратили шанси на вихід у фінал, але все ж плекали надію піти торішньому наприклад італійської Роми, яка відіграла у каталонців дефіцит в три забиті м’ячі. Перешкодити досягненню мети команді Юргена Клоппа могло відсутність двох зіркових нападників мерсисайдців Мохаммеда Салаха і Роберто Фірміно, які пропускали матч через проблеми зі здоров’ям. Відразу ж після стартового свистка господарі активно пішли вперед, показавши суперникові, що буде боротися до кінця, Шакірі міг відкрити рахунок вже на 1-й хвилині, але Джердан завдав відверто невдалий удар з вигідної позиції. Ліверпульці високо пресингували гостей на чужій половині поля, що призвело до помилки Альби, після якої Хендерсон увірвався в штрафну і пробив по воротах, тер Штеген впорався з цим ударом, але з добиванням від орігамі вже нічого не зміг вдіяти - 1: 0.

Незабаром після Ліверпуль перевернув все з ніг на голову, вкинувши суперника в шок двома голами протягом трьох хвилин. Спершу Александер-Арнольд відвоював м’яч у Альби і прострілив у штрафну куди вбіг Вейналдум, який відправив м’яч у ворота - 2: 0. А через дві хвилини Жоржина оформив дубль, замкнувши ювелірну подачу Шакірі - 3: 0. Тепер загальний рахунок за сумою двох матчів був рівним, а психологічна перевага була повністю на боці Ліверпуля.

Через деякий час ліверпульці знову вирівняли гру і знову залишили оборону суперника не при справах, в цей раз особливо витончено познущавшись над захисниками - на 79-й хвилині Александер-Арнольд заробив кутовий і вирішив не чекати своїх партнерів, відпасував на вільного орігамі, чого не чекали каталонці, а Дівог відправив м’яч під поперечину - 4: 0.Ето увійде в історію!