Франція - Німеччина. Битва чемпіонів

Ліга Націй - дуже цікавий турнір. Команди приблизно одного рівня зустрічаються між собою в офіційних матчах і борються за путівки на Євро (і не тільки). Любителям футболу також добре - завжди можна дивитися ігри між топ-збірними, а не щось на кшталт ‘Іспанія - Фарерські острови’.

У вівторок увечері відбулася зустріч між чемпіонами світу-2018 і чемпіонами світу-2014. Франція проти Німеччини. Голосніше вивіску складно придумати.

На папері французи вважалися фаворитами. Німці останнім часом відчувають труднощі при організації атак, та й надійністю в обороні не можуть похвалитися. Але дзвінка ляпас від голландців (0: 3) і чутки про можливу відставку Льова підбадьорили ‘Бундестім’, і на гру з французами команда вийшла дуже оновленої (п’ять змін в стартовому складі) і вмотивованою.

В результаті початок залишилося за німцями. Кімпембе перервав простріл у штрафну за допомогою руки, арбітр відразу вказав на ‘точку’. 14 хвилина. Тоні Кроос. 1: 0.

льорісу не вистачило буквально пари сантиметрів.

Льорісу не вистачило буквально пари сантиметрів.

У першому таймі певну перевагу було у німців. Воно виявлялося і у володінні м’ячем, і в кількості створених моментів.

В останні п’ять хвилин першого тайму французи зуміли перехопити ініціативу і створити ряд моментів.

40 хвилина. закид на мбаппе. кілліаном не вистачило сантиметрів.

40 хвилина. Закид на Мбаппе. Кілліаном не вистачило сантиметрів.

На 45 хвилині Олів’є Жиру бив з п’яти метрів - вище воріт. Відзначимо захисника німців, який перешкоджав нанесення точного удару.

жиру хапається за голову

Жиру хапається за голову

У другому таймі французи почали показувати свою гру. Академічність пропала, німцям довелося притискатися до своїх воріт, виникла гострота.

51 хвилина. Мбаппе вибігає один на один, і лише своєчасний вихід Нойєра врятував Німеччину від пропущеного м’яча.

нойер витягнув

Нойер витягнув

Через десять хвилин Мануель був безсилий. Хороша подача Ернандеса, і Грізманн несподівано головою зрізає м’яч у дальній кут воріт. 1: 1. Дуже гарний вийшов гол.

м'яч летить в ворота

М’яч летить в ворота

В цілому гра виглядала трохи нудно, особливо, якщо порівнювати з вчорашньою грою Іспанії та Англії. На 79 хвилині стався вирішальний епізод матчу.

Матюїді вискочив до воріт, і у відчайдушному підкаті Матс Хуммельс зачепив француза. Дуже складний для суддівства момент, оскільки в м’яч німець також зіграв. Проте, сербський арбітр призначив пенальті. Дубль Грізманн - 2: 1.

У час, що залишився Лев намагався врятувати гру замінами, але французи досить спокійно витримали натиск Німеччини. Підсумкова перемога практично гарантувала команді Дешама перше місце в своїй групі, а німці, найімовірніше, залишать Дивізіон А. Хочеться вірити, що це буде останній і єдиний похмурий рік у ‘Бундестім’. Не хочеться втрачати велику команду, як свого часу це сталося з Італією і Нідерландами.