ЦСКА шокував 'Реал' на 'Сантьяго Бернабеу', але не пройшов в плей-офф Ліги Європи

Підопічним Гончаренко вдалося відправити три м’ячі у ворота іменитого суперника на його полі.

цска шокував «реал» на «сантьяго бернабеу», але не пройшов в плей-офф ліги європи

Першими в перипетії другої частини шостого ігрового дня групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА вступили учасники квартету G. Серед них був і московський ЦСКА, який на полі стадіону ‘Сантьяго Бернабеу’ протистояв чинному володарю трофею - мадридському ‘Реалу’.

Підопічні Віктора Гончаренка, на превеликий жаль, не змогли підтримати своє відмінний початок даної стадії змагань гідними результатами в інших поєдинках. Чотири набрані очки в двох стартових турах так і залишалися єдиними до початку останнього туру, що відкинуло ЦСКА на не найпривабливіше місце в кінці турнірної таблиці, нехай - і досить непростої групи.

У другому турі ‘армійці’ зуміли витягти максимум з поганої форми свого суперника по даному поєдинку, створивши одну з сенсацій поточного розіграшу перемогою в столиці Російської Федерації (1: 0). І якщо в тій ситуації максимум набраних очок був скоріше приємним бонусом, то в цей раз досягнення позитивного результату було просто необхідністю, адже грати з оглядкою на паралельний поєдинок в Пльзені, де ‘Вікторія’ намагалася зачепитися за аналогічний результат, було не найкращою ідеєю.

Стартовий склад мадридського клубу міг здивувати хіба що людину, яка не заглядав в турнірну таблицю перед його оголошенням. На лавці запасних залишилося відразу кілька ключових виконавців: Бейл, Модріч, Кроос виявилися в їх числі.

Втім, навіть в такій ‘ослабленою’ варіації, господарі поля методично зламували оборону суперника по ходу всього першого тайму. Однак з першим гольовим моментом ‘вершкові’ неабияк затягнули. Під кінець двадцятої хвилини м’який накинув у воротарський з лівого флангу не зміг замкнути Бензема, зробивши запізнілий ривок.

А потім настав період ‘домінування’ Ігоря Акінфєєва над суперником. На жаль, цей проміжок часу повністю збігся з активністю ‘Реала’ біля воріт московської команди. Першим свої сили спробував Вінісіус Жуніор, обігравши Набабкін спритним рухом, він наносив удар низом в дальній кут. Ігор впорався з загрозою, але відскік припав точно в зону Марко Асенсио. Іспанець швидко зумів розвернути корпус і виконував розкішний удар з обертанням м’яча в дальній верхній кут, але хрестовина воріт зіграла за російський клуб.

Ще через десять з невеликим хвилин Асенсио отримає м’яч біля правого кута штрафного, виконає своє ‘улюблене’ зміщення до центру і завдасть удар точно під поперечину. Ось тільки і тут Акінфєєв зіграв вище усіляких похвал і зумів перевести загрозу на кутовий. Вже незабаром третя спроба пробити в падінні від Марко Асенсио відправить м’яч точно в руки Акінфєєва, що дасть початок справді фантастичним подіям на полі.

Хто б міг подумати, але захист мадридського ‘Реала’ просто ‘зникне’ ближче до кінця першого тайму. Першим цим скористатися зумів Федір Чалов. Нападник ‘армійців’ пройшов з м’ячем всередину штрафний, виконав два неправдивих замаху, які прибрали захисника з його шляху і відмінним виконанням обвідним ударом поцілив точно в лівий кут воріт Куртуа.

Другий провал для господарів трапився під час вкидання з-за бокової на правому фланзі. Маріо Фернандес отримав м’яч після пасу п’ятою від партнера в штрафну і з носка пробивав в дальній кут. Куртуа врятував свої ворота, але відскік м’яча припав якраз на ногу набігав слідом за атакою Щенникова. Георгій не став витрачати час на обробку м’яча і з першого торкання вразив порожні ворота. 0: 2 до перерви, такого в Мадриді не очікував побачити ніхто. Тим часом, ‘Вікторія’ з ‘Ромою’ голів не забивали.

Другий тайм несподівано виявився також за гостьовою командою. ‘Реал’ виявився просто безсилий в атаці. Навіть вихід Бейла на поле після перерви не допоміг. Більш того, в одному з епізодів боротьби із захисником, валлієць отримав сильний удар по нозі і до кінця матчу так і не зміг наступити на неї в повну силу. Не допомагали і партнери Гарету, хіба що намагався Вінісіус Жуніор показати власні амбіції тренерському штабу, та й собі, в першу чергу.

Оборона ‘вершкових’ так само не блищала в цей вечір, а чергова помилка і проведена з ним відстороненість деяких персоналій, спричинили за собою третій пропущений м’яч. Влашич досить довго перебував усередині штрафної суперника з м’ячем, без належної опіки, і відпасував під удар Сігурдссону, постріл якого з лінії штрафного прийшовся точно в нижній кут, без шансів для Куртуа.

Ось тільки до цього моменту ‘посипалися’ голи в паралельній зустрічі, підсумком якої стало повне нівелювання зусиль ‘армійців’ через перемоги чеської ‘Вікторії’ над ‘Ромою’ (2: 1).

У підсумку, від групи G в стадію 18 фіналу пройшли мадридський ‘Реал’ з першої позиції і римська ‘Рома’ з другого місця, а ‘Вікторія’ продовжить виступ у Лізі Європи. Невдаха квартету, на жаль, московський ЦСКА.