АПЛ 31-й 33-й тур. Результати дня. 23.04.19г

апл 31-й / 33-й тур. результати дня. 23.04.19г

Матч Тоттенхем - Брайтон-енд-Хоув Альбіон Завершився з рахунком 1: 0 на користь господарів. Матч видався відносно важким для Тоттенхема, вони майже весь час володіли м’ячем, створювали небезпечні моменти, але забити вдалося лише практично в кінці матчу

Гол Тоттенхема : гол був забитий Крістіаном Еріксеном на 88 хвилині . Еріксен щільно вдарив з дальньої дистанції і вразив правий нижній кут воріт.

Матч Уотфорд - Саутгемптон Завершився з рахунком 1: 1. Саутгемптон вирвався в перед на самому початку матчу і тримав цей рахунок практично весь матч. Уотфорд зміг відігратися, лише на 90 хвилині.

Гол Саутгемптона : Шейн Лонг відкрив рахунок На 1 хвилині матчу .
Гол Уотфорда : Андре Грей Зміг зрівняти рахунок між командами тільки На 90 хвилині , що принесло команді нічию в цьому матчі.